Psychoterapia rodzin w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław

Psychoterapia rodzin w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Fundacja znalazła:
Psychoterapia rodzin w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Główne kierunki działania:
Adres:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
Dokąd dzwonić:
530545002
To NIP:
8971708697
I Regon:
021409951
Fundacji opis:

Każdy z nas chciałby sobie w życiu zapewnić spokój oraz komfort psychiczny. Jeżeli i Wy chcecie zapewnić sobie taki spokój, to Klinika Zdrowego Umysłu jest do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do tego, aby zgłaszały się do nas osoby, które czują, że coś niedobrego dzieje się z ich życiem. Jeżeli dręczy Was jakiś niepokój, który nie jest w żaden sposób uzasadniony, to warto porozmawiać z inną osobą.

Im wcześniej jakiś problem zostanie zdiagnozowany, tym lepiej. Dużo osób zmaga się dzisiaj chociażby z depresją, czy też z myślami samobójczymi. Warto przeciwdziałać temu, jak najszybciej się tylko da. Jeżeli w Waszym gronie znajduje się osoba, która już na pierwszy rzut oka ma problemy natury psychologicznej, to również możecie się do nas razem z nią zgłosić.

Wszyscy otrzymają u nas profesjonalne wsparcie. Zapewniamy terapie indywidualne, konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, konsultacje z psychologiem dziecięcym, prowadzimy psychoterapię rodzin. Nikogo nie zostawimy, ponieważ każdy pacjent traktowany jest w należyty sposób.